escart.pl

Blogi o programowaniu

Blogi o programowaniu

Tworzenie grup na jednej ścianie przytulnej motywem rogu. Można również rozważyć mieszania kawy z nowoczesnymi abstrakcyjnych kompozycji wydruków dla eklektyczny wygląd, który jest śmiały i uderzający. Staroświeckie kawiarnie często korzystają tablicach na reklamę specjalności dnia lub w celu promowania nowego elementu menu. Można ukraść ten pomysł przez powieszenie dużej tablicy w kuchni spisać potrzeb spożywczych, do wykonania elementów lub tygodniowego menu posiłku! Dodaje to uroczy i niepowtarzalny akcent do kuchni.

Można również dodać część „rozmowy” do kuchni, gdzie można odwiedzić z gośćmi i wypić kawę i bułkę. W jednym rogu pomieszczenia, należy Overstuffed krzesła i mały stolik okolicznościowy otoczoną lampa podłogowa z metalową podstawą i kolorowych cieniu.

Małe akcenty często sprawiają, że największy wpływ! Jeśli używasz zapakowaną kawę, wyświetlać je w koszach na swoich blaty lub stole kuchennym. Rośliny, stojak Magazine oraz kilka nowoczesne kinkiety wiszące na subtelne oświetlenie ukończyć kawiarnia kuchnię.

Przy odrobinie kreatywności i powyższych pomysłów, można przekształcić w jedną normalną kuchnię ze wszystkimi atmosferą ulubionej kawiarni – i zaoszczędzić pieniądze poprzez własną wklęsły joe!

Leon Tuberman była częścią działalności mebli i dekoracji wnętrz dla 4 dekad. On jest właścicielem i zarządcą popularnego sklepu meblowego w Los Angeles. Mają duży inwentarz ręcznie Amerykanin zbudowane solidne dębowe meble do sypialni, jadalni i salonu. Szukasz pokoju dębowe krzesła jadalnia dla swojej formalnej jadalni lub szafce rzemiosło plików do biura, a następnie prawdopodobnie masz wszystko, czego potrzebujesz.

Artykuł dzięki: