escart.pl

Zastosowanie PHP

Zastosowanie PHP

Zamieść czasów studenckich, kiedy miałem współlokatorów, jeden współlokator był zdecydowany podnieść kolonii mrówek … w naszej kuchni. I udało się. Pewnego ranka, kiedy chodził rytuałów rano java zalewanie, bajgiel Buttering i mrówek mordowania, ja zafascynowany thepersistence i ciągłym ruchu do przodu tych małych drani. Autor Przypowieści musiał mieć podobne doświadczenia współlokatora, bo napisał:

„Mrówki-nie są silne, ale przechowywać żywność całe lato.” Prz. 30:25 (New Living Translation)

konsultanci marketingu sieciowym byłoby dobrze rozwijać ANT STAN …

7 Uwagi dotyczące statusu A.N.T:

1- Pomyśl o tym. Mrówki są sprytni. Są przedsiębiorców. Tak jak my. Oni nie mają szefa lub przełożonego, ale działają one obok siebie. Jeśli masz pytania … pewnie zadać kolejne mrówki.

2-One muszą spędzić dużo czasu na wybrzeżu, dlatego, że ich domy są otoczone kopce piasku. Domyślam się, że cieszyć się słońcem i piasku; jeszcze działają jak idą, szukając produktywnych sposobów na połączenie radości z podróży koszt działalności gospodarczej odpisów.

3-One nie są największe owady na bloku, być może dlatego, że poruszają się w liczbach. Brak samotni łowcy wśród mrówek. Nie żal dla siebie lub poczucia zastraszani przez dużych facetów. Dla nich, koncepcja pracy zespołowej wydaje się nie myślenia. Instynktownie wiedzą wartość wysiłku zespołu. Razem wszyscy osiągają więcej.

4- W pewnym momencie, kiedy pikniki były nieliczne mrówki musiało skontaktował Donald Trump za jego radą. Chciałbym postawić zakład oni mają jego afirmacją oprawione i powiesił na ścianach swoich domów. ‎”Nawet jeśli nie spotkałem jeszcze wielki sukces, nie ma powodu, nie można blefować trochę i działają jak trzeba. Zaufanie jest magnesem w najlepszym tego słowa znaczeniu.
Artykuł dzięki: