escart.pl

Projektowanie stron dla poczatkujacych

Projektowanie stron dla poczatkujacych

Dużą nie-nie z projektowanie stron internetowych jest stworzenie strony tak szeroki, że ludzie muszą przejść od lewej do prawej. Tak więc, aby temu zapobiec, a także sprawiają, że tak 90% ludzi oglądających w sieci nie ma tego problemu, należy ustawić szerokość całkowitą strony do około 900 – 950 pikseli. To będzie dobrze współpracować z większością wyświetlaczy i większości układów, skupione lub przesunięte w lewo.wkładki ortopedyczne płaskostopie Raz, że zostanie podjęta decyzja, przejść do segmentów strony.

Zazwyczaj – prawie 99% czasu – strona internetowa składa się z nagłówka, nawigacji, ciała i stopki. Nagłówek jest, gdy wyświetlany jest obraz marki (logo) i gdzie ważne informacje kontaktowe są widoczne. Ta część strony internetowej jest to, co każdy widzi pierwszy – ale nie powinny być zagracone. Nagłówek może rozciągać się na całym ekranie, albo może być ograniczony do określonej szerokości.

Korpus zawiera ważną informację, że strona stara się przekazać. To ciało jest w rzeczywistości serią odcinków – to jest, gdy układ witryny staje się bardzo ważne. Z HTML i CSS, wszystko jest ułożone w prostokąty. W związku z tym, trzeba dowiedzieć się, jak chcesz, aby prostokąty ułożone. Pomyśl o gazecie, albo jeszcze lepiej, spojrzeć na gazety. To może wyglądać nudne, ale powinno to daje ogólne pojęcie o tym, jak zorganizować kolumn. Oczywiście Twoja strona nie musi być nudna tak, a jeśli jesteś kreatywny z grafiką i CSS, może być bardzo zwodnicze okna drewniane gdynia w swojej strukturze.

Stopka idzie na dole i mogą zawierać drugorzędowej nawigacji, informacji o prawach autorskich, numery telefonów, aby skontaktować, Inne linki i cokolwiek innego, co ma drugorzędne znaczenie.

A potem jest nawigacja. Nawigacja Strona internetowa może być albo poziome lub pionowe. Ta część swojej stronie mógłby dyktować cały układ. Nawigacja pozioma może przejść do nagłówka jako podstawowe linki tekstowe lub pod nagłówkiem jak szerokim pasku nawigacyjnym.
Artykuł dzięki: